İnsan Kaynakları

PizzaLazza bünyesine katıldığınızda; yeniliklerin yaşandığı, farklı olmanın hissedildiği, kaliteli ürün ve hizmetlerin ulaşılabilir fiyatlarda sunulduğu bir ortamda, “yaygın hızlı servis zincir restoranlar olma” hedefiyle yola çıkmış sürekli büyüyen başarılı bir kuruluşta iyi bir kariyere başlamış olacaksınız.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesinin, çalışanlarımızın kalitesiyle başladığına inanıyoruz. Bu nedenle, en iyi ve verimli insan gücünü çekerek istihdam etmek, gelişimlerine sürekli imkan sağlayarak performanslarını arttırmak, yetkinlikleri ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, sürekli kariyer olanakları sunarak işbirliği içinde çalışan güvenilir ekiplerin bulunduğu bir çalışma ortamı yaratmak hedefimizdir.

İş sağlığı ve güvenliği yönetmeliklerine uygun fiziksel çalışma ortamları olan restoranlarımızda güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlar ile gıda güvenliği ve hijyen kurallarına uygun ürün ve hizmet vererek çalışırız.

Çalışanların gelişiminin sürekli öğrenme, deneme ve uygulama olduğuna inanan PizzaLazza’ da yer almak için;

  • PizzaLazza merkez ofisimize veya restoranlarımıza gelip İş Başvuru Formu doldurarak,
  • SecretCV ve Yenibiriş sitelerinde size uygun PizzaLazza ilanlarına başvuru yaparak,
  • ik@pizzalazza.com.tr adresine güncel özgeçmişinizi göndererek başvurabilirsiniz.

Yeniliklere ve değişime açık, kendisini ve işini geliştirme potansiyeli olan, ekip çalışması yapabilecek, çalışan yetiştirebilecek, girişimcilik yeteneğine sahip enerjik ve güler yüzlü kişilerdenseniz sizi de bekliyoruz.

İş Başvuru Formu