Destekler


1- Eğitim

İşe yeni başlayan Franchise’larımıza uzman eğitim kadromuz tarafından bir PizzaLazza restoranını idare etmesi için gereken 4 hafta süren teorik ve pratik eğitim desteği verilmektedir.

2- Denetim
Müşterileri memnuniyetinin sağlanması ve PizzaLazza standartlarına uygun yönetilmesi amacıyla restoranlar Gıda Mühendisimiz tarafından hizmet, bilgi ve ürün kalitesi standartlarının uygunluğu açısından periyodik olarak denetlenir ve restoranın iyileştirilmesi için gerekli olan çalışmalar yapılır.

3- El Kitabı
Eğitim departmanımız tarafından hazırlanan “Franchise Operasyon El Kitabı”, eğitim süreci başladığı andan itibaren Franchise’ larımıza teslim edilerek, işletmeyi yönetirken başvurabileceğiniz gerekli olan desteği sağlar.

4- Lokasyon Seçimi
Bir restoranın başarılı olabilmesi için gerekli olan en önemli konulardan bir tanesi bölgede faaliyet gösterecek restoranın lokasyon seçimidir. Franchise’ larımızın doğru lokasyonu seçmesi için İş Geliştirme ekibimiz tarafından gerek özel yazılım ve analiz programları kullanılarak, sektörde tecrübeli ekibimiz ile yerinde araştırmalar yapılarak destek verilir.

5- Mimari Proje Desteği
Restoran lokasyonu belirlendikten sonra restoranın mimari projesinin hazırlanması ve uygulamayı yapacak inşaat firmaları tarafından doğru bir şekilde uygulanması İş Geliştirme ekibimiz tarafından sağlanır.

6- Lojistik
Tüm ürünler merkez depomuz tarafından veya çalıştığımız tedarikçilerimiz tarafından restorana özenli bir şekilde teslim edilir.

7- Operasyon Danışmanlığı
İşinize başladığınız ilk günden itibaren restoranın idaresi ile ilgili operasyonel konularda destek vermek üzere Franchise’ larımıza bir Franchise Danışmanı atanır.

8- Pazarlama
Gerek lokal gerekse ulusal pazarlama konusunda uzman pazarlama ekibimiz tüm pazarlama ile ilgili konularda ve kampanya faaliyetlerinde ilgili restoranın pazarlama stratejilerinin oluşturulmasında yardımcı olmak için destek sağlar.

9- Bilgi İşlem
Restoranın yönetilmesi sırasında maliyetleri ve stokları kontrol etmek, müşteri datalarını saklamak, gerekli analizler ve ilgili verimlilik vb. raporları almak için PizzaLazza’ ya özel olarak hazırlanmış olan bir yazılım programı kullanırız ve restoranın idaresi sırasında Franchise’ larımızın ihtiyacı doğrultusunda Bilgi İşlem Departmanımız 7/24 destek sağlar.

10- İnsan Kaynakları
Gerek restoran açılışı sırasında gerekse sonraki dönemlerde restoranın personel ihtiyacı olduğu durumlarda uzman İnsan Kaynakları Kadromuz yeni adaylar için anlaşmalı kariyer sitelerinde ilanlar açarak yardımcı olur.